Sedacia súprava Serenity

2 490,00 € s DPH

-1 000,00 €

3 490,00 €  s DPH

Rozmer zostavy: 268 x 200 cm
Sedacia súprava s najvyšším komfortom sedenia PS
Sedák pri područke s elektrickým polohovanim REC
Látka vysokej kvality
Sedacia súprava Serenity zrodená zo spojenia poctivej výroby a originálneho dizajnu. Pohodlie a správna ergonómia sú pri Serenity rozhodujúce. Osloví všetkých, ktorí považujú pohodlie za rovnako dôležité ako štýl. Serenity bola navrhnutá, aby preminla obývačku na oázu maximálneho relaxu. Ponúka elektrické výsuvné, polohovacie sedáky a polohovateľné opierky hlavy. Tie spolu s nadštandardom v podobe vreckových pružín posúvajú túto sedačku z pohľadu pohodlia na najvyššiu úroveň.
.
KOMFORT SEDENIA a dlhú životnsoť modelu Serenity zabezpečuje studená pena (High Resilience/HR). Ide o vysoko kvalitnú penu, ktorá je mimoriadne pružná a zároveň si veľmi dobre zachováva tvar. Ešte vyšší štandard ponúkajú vreckové pružiny, ktoré sú v porovnaní s bežnými pružinami menšie, takže ich je na ploche viac, čo dokáže dať telu výnimočnú podporu.
.

VÝSUV Sedákov takzvaný recline, umožňuje meniť hĺbku sedenia, čo má zásadný vplyv na pohodlie. Form8lne sedenie po4as n8v3tev alebo večerný relax s vyloženými nohami pri dobrom filme? Nová Serenity poskytuje oboje a to vďaka možnosti zabudovania elektrického vysúvania na jednom alebo viacerých segmentoch.

NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY sú funkciou, ktorou získava sedačka Serenity ešte vyššiu úroveň pohodlia. Vďaka ním sa dokáže prispôsobiť každému typu postavy a preferenciám sedenia. Majú moc pridať tradičnému modelu na funkčnosti a komforte.

FLEXIBILNÉ riešenie
Vyskladajte si novú sedačku presne podľa svojich predstáv. Od intímnej dvojpohovky až po veľkorysé zostavy - rôzne segmenty vrátane zaobleného rohu či samostatného taburetu ponúkajú široké možnosti usporiadania.

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop