Pre každého, kto o veciach vo svojom živote rád rozhoduje sám, pre každého, kto má jasnú predstavu o tom, čo chce a potrebuje, je tu Infinity. Sedačka s takou širokou ponukou možností, že dokáže vyhovieť aj najnáročnejším používateľom.

Okrem počtu segmentov a ich usporiadania, farby a materiálu poťahu, môžete určiť tiež štýl podrúčok a operadla, výšku sedu, vybrať si druh výplne či tvar a materiál podnože. Všetko tak, aby perfektne zapadla do akejkoľvek obývačky. Možnosti sú nekonečné a výsledkom je jedinečný kúsok nábytku, dokonale odzrkadľujúci osobnosť a životný štýl svojho majiteľa.

Rozkladanie s možnosťou príležitostného spania

je ďalšia vlastnosť, ktorá dokazuje všestranné využitie sedačky. Ide o stále veľmi žiadanú funkciu, ktorá však často obmedzuje dizajn. To však nie je prípad Infinity, ktorá si zachováva ľahkosť a eleganciu.

Úložný priestor

je praktický a nikdy ho nie je dosť. Segment s názvom Longchair box je diskrétnym, no zároveň veľmi ľahko dostupným úložiskom pre všetko, čo práve v danej chvíli nepotrebujete. Vrchná časť ostáva otvorená, a tak môžete veci vytiahnuť ľahko a bezpečne.

Výsuv sedákov

takzvaný recliner, umožňuje meniť hĺbku sedenia, čo má zásadný vplyv na pohodlie. Formálne sedenie počas návštev alebo večerný relax s vyloženými nohami pri dobrom filme? Infinity poskytuje oboje. Stačí sa len rozhodnúť medzi manuálne posuvnými sedadlami a elektrickým vysunutím.

Kroslak_2243-min.jpg

Nastavitelné opierky hlavy

sú funkciou, ktorou získava sedačka Infinity ešte väčšiu univerzálnosť. Vďaka nim sa dokáže prispôsobiť každému typu postavy a preferenciám sedenia. Štýlovému modelu s nízkym operadlom dokážu pridať na funkčnosti a komforte.

Kroslak-2268-min.jpg

Opierky rúk

sú jedným z prvkov udávajúcich charakter sedačky. Moderná alebo klasická, mohutnejšia alebo subtílna. Na výber je šesť rôznych typov podrúčok navrhnutých tak, aby ste sa o ne mohli pohodlne oprieť alebo si na ne položiť hlavu.

podrucky-min.png

USB konektor

zabudovaný priamo v sedačke vypovedá o tom, že Infinity napĺňa očakávania súčasných používateľov, ktorí potrebujú mať svoj mobilný telefón neustále poruke, a to aj pri nabíjaní. Umiestnenie konektora je podmienené funkciou elektrického vysunutia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop