Sedacia súprava Bari

2 739,00 € s DPH

-260,00 €

2 999,00 €  s DPH

Bari je sedačka, ktorú môžete kedykoľvek rozložiť na plnohodnotnú posteľ s kvalitným matracom pre dvoch. Poctivá konštrukcia a dômyselný mechanizmus sa postarajú o jednoduchú a rýchlu obsluhu. Jednoduché šitie a prirodzené proporcie robia z Bari už na pohľad príjemný kus nábytku.

Veľmi praktický je aj úložný priestor zabudovaný do modulu longchair, ktorý môžete využiť na uskladnenie vankúšov či perín. Ak hľadáte pohodlný sofabed a nechcete robiť kompromisy v komforte sedenia ani spania, Bari je tou správnou voľbou.

Plnohodnotné rozkladacie lôžko

Na rozkladacích sedačkách sa málokedy vyspíte naozaj dobre. Táto je však iná: jej lôžko je kvalitne spracované a vybavené plnohodnotným matracom, na ktorom sa pohodlne vyspia dvaja ľudia. Je navrhnuté na každodenné spanie bez kompromisov, no rozkladanie je stále jednoduché a rýchle

Nastavitelné opierky hlavy

S nastaviteľnými záhlavníkmi sa sedačka rýchlo prispôsobí rôznym výškam postavy či spôsobom sedenia. Keď ich práve nepotrebujete, záhlavníky jednoducho sklopíte a dáte tým zostave štýlový nízkoprofilový vzhľad.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop