Tycan

S novým modelom sedačky Tycan máte nespočetné množstvo možností jej konfigurácie. Prispôsobí sa nielen vašim priestorovým možnostiam ale aj dizajnovému štýlu vášho interiéru a predovšetkým vašim požiadavkám na pohodlie. Tycan je pokračovateľom úspešného modelu Dover, pričom posúva jeho dizajn o krok ďalej.

Zaujímavým estetickým prvkom je dvojité vertikálne prešitie chrbtových operadiel, ale tiež kontrastný pásik na područiach. Vybrať si môžete hneď niekoľko nadštandardných funkcií, akými sú napríklad elektrický výsuv sedákov či úložný priestor v taburete. S našou širokou ponukou poťahov navyše pri sedačke Tycan nebudete musieť robiť žiadne kompromisy.

USB konektor

Pre ešte väčšie pohodlie môže byť sedačka vybavená USB konektorom, vďaka ktorému môžete mať svoje zariadenie poruke aj vtedy, keď sa práve nabíja.

Tychon ta.png

Úložný priestor

Modul taburet má zabudovaný praktický úložný priestor, do ktorého môžete uschovať rôzne drobnosti, ktoré práve nepotrebujete. Prístup je bezpečný, jednoduchý a rýchly.


Výsuv sedákov

Vysúvací sedák, tiež nazývaný recliner, umožňuje sklopenie operadla a vysunutie podpery nôh. Jednoducho stlačíte tlačidlo a sedačku na formálne posedenie s návštevou zmeníte na ležadlo ideálne na večerný relax pri filme.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop