Sedacia súprava Infinity

Infinity

Pre každého, kto o veciach vo svojom živote rád rozhoduje sám, pre každého, kto má jasnú predstavu o tom, čo chce a potrebuje, je tu Infinity. Sedačka s takou širokou ponukou možností, že perfektne zapadne do akejkoľvek obývačky. Jedinečný kúsok nábytku, ktorý odzrkadľuje osobnosť a životný štýl svojho majiteľa.

 

Modulárny systém

Od intímnej dvojpohovky až po veľkorysé rodiné hniezdo v tvare písmena U – množstvo rôznych segmentov, vrátane Longchair boxu s praktickým úložným priestorom, dáva príležitosť novú Infinity maximálne personalizovať. Navyše, sedačka je rozkladacia, takže ponúka príležitostné spanie, čo len dokazuje jej všestranné využitie.

 

Komfort

Komfort sedenia a dlhú životnosť zabezpečuje výplň. Na výber je studená pena (HR pena) alebo vreckové pružiny, pričom obe varianty zabezpečujú vysoký štandart. Zásadný vplyv na pohodlie má hĺbka sedenia, ktorú je možné upravovať  vysúvaním sedákov, takzvaným reclinerom. Voľbu elektrického vysúvania sprevádza možnosť dať si do podrúčky zabudovať USB konektor. Infinity jednoducho napĺňa všetky očakávania dnešných používateľov.

 

Štýl

Opierky rúk a podnož definuje nielen charakter, ale aj ergonómiu sedačky. V ponuke je viacero typov pre klasickejší alebo modernejší vzhľad, pričom upraviť sa takto dá aj výška sedu. Vzhľad pohovky ale neurčuje len tvar. K dispozícii je množstvo poťahových textílií rôznych farieb a viacero odtieňov a typov kože. Každá z vyrobených sedačiek Krošlák Infinity je vďaka tomu nezameniteľný originál.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop