Adaptic XTREME

779,00 € s DPH

  • zdravotná stolička pre štíhle, priemerné a silnejšie postavy
  • jedna z najlepších stoličiek pre zdravé sedenie
  • tech-composite materiály - vysoká flexibilita opierky
  • príjemná adaptívna opierka kopíruje pohyby chrbta a hlavy
  • posun sedadla (vpred a vzad) a pre "ležérny" sed
  • spevňuje hlboké stabilizačné svaly, chrbtové a brušné
  • priedušná chrbtová opierka z poťahu mesh
  • nastaviteľné podrúčky s aretáciou (hore / dole, vpred / vzad)

Extrémny zážitok. Musíš ho mať.

Zdravotná stolička XTREME (spolu s DESIRE a STYLE) je jedna z najlepších stoličiek na trhu. Ide o univerzálny model pre štíhle, stredné aj silnejšie postavy pri výške od 160 cm. Pre výšku nad 180 cm však Xtreme odporúčame používať bez opierky hlavy, čo je možné v eshope upraviť v sekcii "Opierka hlavy".

Modely XTREME, STYLE a DESIRE tvoria jednu rodinu, pretože majú rovnaký základ. Líšia sa len poťahom a použitím čiernych alebo lesklých prvkov. Kým stolička Xtreme má poťah na sedadle z látky a na operadle zo sieťoviny mesh, model Style je vyrobený z microfiber leather (mikrovlákna umelej kože) a Desire používa pravú kožu s lesklými doplnkami.

Xtreme využíva novú generáciu pružiny, čo podľa merania raktivity svalov posúva zdravotné prínosy do ďalšej dimenzie. V čom však spočívajú ďalšie unikátnosti tohto modelu?

Auto-adaptívna. Prispôsobivá. Empatická.

Opierky chrbta a hlavy majú vynikajúcu flexibilitu, pretože využívajú tech-composite materiálov. To v praxi znamená, že pri zatlačení chrbtom alebo hlavou do konkrétneho bodu sa opierka adaptuje na tvar vášho tela, avšak príjemný protitlak vás podrží v optimálnej pozícii. Je to zážitok.

Ležérny sed. Priestor. Padne na telo.

Svoje miesto v nej nájde každý, kto má menšiu, strednú alebo silnejšiu postavu a to s výškou:

  • od 160 do 180 cm s hlavovou opierkou,
  • nad 180 cm bez hlavovej opierky (naše odporúčanie).

Ďalšou výhodou je možnosť nastavenia posunu sedáku vpred a vzad. V kombinácii s chrbtovou opierkou to umožňuje aj "ležérny" spôsob sedenia. Stolička Xtreme ďalej vyniká väčším priestorom, pohodlným sedákom, dokonalou ergonómiou, možnosťou nastavenia výšky a rotácie hlavovej opierky a područiek (vpred / vzad, hore / dole a ich pevnú aretáciu).

Zdravie je pre Adaptic na prvom mieste.

Sedenie na stoličke Adaptic Xtreme je pohodlné vďaka mäkčenému ergonomicky tvarovanému sedáku. Výkyvný systém sedadla, rovnako ako u ostatných stoličiek Adaptic, odstraňuje bolesti v bedrovej a krčnej oblasti, spevňuje vnútorný stabilizačný systém chrbtice, predchádza hernii platničky, umožňuje prirodzenú mobilitu panvy, ktorá je pre zdravý chrbát veľmi dôležitá. Vďaka intuitívnosti každej funkcie je možné dosiahnuť dokonalého pocitu. Kolekcia ponúka niekoľko farieb vhodných do kancelárie, domácej pracovne alebo ordinácie.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (7)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop