Adaptic STYLE

859,00 € s DPH

 • zdravotná stolička pre štíhle, priemerné a silnejšie postavy
 • poťah z mikrovlákien umelej kože
 • zrejme najlepší model stoličky pre zdravé sedenie na trhu
 • tech-composite materiály - vysoká flexibilita opierky
 • príjemná adaptívna opierka kopíruje pohyby chrbta a hlavy
 • posun sedadla na výšku postavy a pre ležérny sed
 • spevňuje hlboké stabilizačné, chrbtové a brušné svaly
 • odstraňuje bolesti chrbta v bedrách a krčnej chrbtici
 • nastaviteľné podrúčky s aretáciou (hore / dole, vpred / vzad)

Zažite to najlepšie na trhu.

Zdravotné stoličky Style (spolu s DESIRE a XTREME) patrí k tomu najlepšiemu na trhu. Adaptic Style je univerzálny model pre štíhle, stredné aj silnejšej postavy pri výške od 160 cm. Pre výšku nad 180 cm však Style odporúčame používať bez hlavovej opierky, čo je možné v eshope upraviť v sekcii "Opierka hlavy".

Rodina extrémnych modelov.

Modely STYLE, DESIRE a XTREME tvoria jednu rodinu, pretože majú rovnaký základ. Líšia sa len poťahom a použitím čiernych alebo lesklých prvkov. Kým stolička Xtreme má poťah na sedadlo z látky a na operadle sieťovinu mesh, model Style je vyrobený z microfiber leather (mikrovlákna umelej kože) a Desire používa pravú kožu s lesklými doplnkami.

Tech-composite materiály.

Style využíva novú generáciu pružiny, čo podľa merania raktivity svalov posúva zdravotné prínosy do ďalšej dimenzie. V čom však spočívajú ďalšie výhody tohto modelu?

Opierky chrbta a hlavy využívajú tech-composite materiálov, čo umožňuje ich vyššiu flexibilitu. Pri zatlačení chrbtom alebo hlavou do konkrétneho bodu sa opierka adaptuje na tvar vášho tela a kopíruje tak ich pohyby, pritom vás však príjemný protitlak podrží v optimálnej pozícii.

Flexibilita. Široké možnosti nastavenia.

Style určený pre menšie, stredné aj silnejšej postavy a to s výškou:

 • od 160 do 180 cm s hlavovou opierkou,
 • nad 180 cm bez hlavovej opierky (naše odporúčanie)

Ďalšou výhodou je posun sedadla dozadu a dopredu. V kombinácii s flexibilnou chrbtovou opierkou to umožňuje "ležérnejší" sed. Stolička Style ďalej vyniká pohodlným sedákom, dokonalejšou ergonómiou (najmä v bedrovej oblasti), možnosťou nastavenia výšky a rotácie hlavovej opierky a područiek (vpred / vzad, hore / dole a ich pevnú aretáciu).

Adaptic pre zdravé sedenie.

Sedenie na stoličke je pohodlné vďaka ergonomicky tvarovanému sedadlu z mäkčenej peny. Výkyvný systém sedadla, rovnako ako u ostatných stoličiek Adaptic, odstraňuje bolesti v bedrovej a krčnej oblasti, spevňuje vnútorný stabilizačný systém chrbtice, predchádza hernie platničky, umožňuje prirodzenú mobilitu panvy, ktorá je pre zdravý chrbát veľmi dôležitá. Vďaka intuitívnosti každej funkcie je možné dosiahnuť dokonalého pocitu. Kolekcia ponúka niekoľko farieb vhodných do kancelárie, domácej pracovne alebo ordinácie.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (7)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop